fbpx

Állás hirdetés – Fikesz-Plusz Kft

A Fikesz-Plusz Kft csapatába Web-programozó munkakörbe új kollégát keres!

webdeveloper

Állás, munka területe(i):

  • PHP alapú programozó feladatok elvégzése
  • SQL ismerete és használata
  • CMS rendszerek (elsősorban WordPress) üzemeltetése, fejlesztése
  • HTML, CSS, Javascript programok írása
  • Reszponzív weboldalak készítése
  • WordPress pluginok írása
  • Új és meglévő webes alkalmazásaink fejlesztése/karbantartása
  • Aktív részvétel az új fejlesztések tervezésében, fejlesztésében
  • Marketing, Média, PR
  • IT programozás, Fejlesztés

Egyéb elvárások:

  • Szakirányú végzettség és tapasztalat
  • Online marketing alap ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, precíz, önálló munkavégzés
  • Objektum orientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Érdekes, kihívásokkal teli változatos munka,
  • Stabil és megbízható munkaadói háttér,
  • Kiszámítható jövőkép,
  • Rendszeres csapatépítő tréningek
  • Tovább fejlődési támogatás
  • Professzionális munkakörülményeket, modern fejlesztői környezetet biztosítunk
  • Versenyképes jövedelmet kínálunk
  • Inspiráló szakmai légkör vesz majd körül, belső képzésekkel és előrelépési lehetőséggel
  • Családias, emberi vállalati kultúra, és pénzügyileg stabil cég áll majd mögötted

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Új dolgokra való nyitottság, kezdeményezőkészség, kreativitás.
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum tapasztalat.
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretek, Office használat.

Munkavégzés helye:

  • Szekszárd

A jelentkezést önéletrajz és motivációs levél mellékletével az [email protected] email címre várjuk.

Item added to cart.
0 items - Ft
Fikesz-Plusz Kft hívása