Értékesítői állás

Állás ajánlat

Megnövekedett ügyfélkörünk kiszogálására új, rugalmas munkaerőt keresünk “ÉRTÉKESÍTŐ” munkakörbe a lentebb leírt munkaköri feladatok betöltésére!

2004 óta folyamatos fejlődés mellet 0% dolgozói elvándorlás mellett, egy biztos, hosszú távú, családias légkörű munkakörnyezetbe várunk.

Állás Fikesz-Plusz Kft

FELADATOK:

  • cég termékeinek értékesítése
  • bejövő rendelések feldolgozása, kiszállítások leszervezése, nyomon követése, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • új partnerkapcsolatok kiépítése, jelenlegi partnerekkel való kapcsolattartás
  • elemzések, riportok készítése az ügyvezető számára
  • értékesítő kollégákkal történő folyamatos együttműködés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • folyamatosan emelkedő fizetés
  • stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • igényes munkakörnyezet

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú OKJ-s végzettség (nem csak érettségi!). Nincs megkötve szakirány.
  • felvételkor ne legyen még 25 éves (GINOP-5.2.4-16-2018 pályázati feltétel)
  • önállóság, talpraesettség, határozott fellépés, versenyszellem
  • dinamikus, céltudatos személyiség
  • Windows alapszoftvereinek gyakorlott használata
  • Word, Excell gyakorlati ismerete (kicsit komolyabb legyen mint amit a suliban tanítottak)
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Heti 5 napos 8 órás munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Lehet ez az első munkahelyed is akár

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nincs megkötve, de az Angol előnyt jelent. (nem a papír, hanem a használhatóság érdekel)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Szekszárd

  • [email protected]
  • fényképes önéletrajzokat várunk.
  • az Önéletrajzokat folyamatosan dolgozzuk fel és hívunk be meghallgatásra december 20-ig, majd pihenünk egyet és és január elején folytatjuk
  • várható munkakezdés január első fele

​Tájékoztatjuk hogy 2018-ban az utolsó árufeladási nap cégünknél december 20. Nyitás január 2.-án. Több beszállítónk december 17.-től már leltározni fog, így ezután már bizonyos termékek nem lesznek elérhetőek. Bezárás